Haszysz w wersalce
access_time 2017-09-13 14:27:00
Zatrzymano dwie kobiety, które na terenie Tarnowa rozprowadzały haszysz. Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum zabezpieczyli ponad 700 gramów tego narkotyku.

W zeszłym tygodniu „kryminalni” z Komisariatu Policji Tanów-Centrum podczas przeszukania jednego z mieszkań w bloku odnaleźli w wersalce ponad 700 gram haszyszu oraz 90 gram marihuany. Zatrzymano czterdziestoczteroletnią kobietę, właścicielkę mieszkania oraz jej córkę. Podczas przesłuchania, młodsza z nich przyznały się do posiadania znacznej ilości narkotyków. Została doprowadzona do tarnowskiej prokuratury, gdzie przedstawiono jej zarzut nabywania, przechowywania oraz sprzedaży narkotyków. Tarnowski sąd zastosował wobec niej izolacyjne środki zapobiegawcze w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztowania. Dziewiętnastolatkę osadzono w Areszcie Śledczym w Krakowie. Czterdziestoczterolatka po przesłuchaniu została zwolniona.

Sprawa ta ma charakter rozwojowy i w dalszym ciągu prowadzona jest przez Komisariat Policji Tarnów-Centrum. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających ustawodawca przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 lat do 12, zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A