Nabór do sekcji kartingowej
access_time 2017-09-15 06:25:00
Nauka i doskonalenie właściwej techniki jazdy już od 5-go roku życia. Trwa nabór dziewcząt oraz chłopców z roczników 2012, 2011, 2010, 2009 i starszych w wieku szkolnym do sekcji kartingowej, która jest idealną propozycją na rozwijanie swoich pasji i marzeń. Zajęcia rozpoczną się już 7 października br. Przyszedł czas na szukanie nowych talentów, przyszedł czas na nowych Mistrzów!

Jak piszą organizatorzy, "jeżeli interesuje Cię motoryzacja i chciałbyś zacząć swoją przygodę z sportem kartingowym, ale nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami! Sekcja kartingowa klubu TTSK K-TEAM TARNÓW przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów zaprasza na naukę jazdy i treningi oraz szkolenia.

Jeśli kochasz sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia Cię w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie! Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic dzięki nam!

- Sport kartingowy, czyli o tym jak sięgać wysoko po marzenia i realizować swoje pasje motoryzacyjne,
- Trening i możliwość spróbowania własnych sił na gokartach pod okiem tarnowskich trenerów i zawodników kartingowych,
- Mnóstwo cennych i praktycznych informacji jak zrobić pierwszy krok w sporcie kartingowym i zdobyć licencję kartingową,
- Możliwość szkolenia i trening oraz testy kartingowe na profesjonalnym sprzęcie kartingowym na otwartych torach."

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych - Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 - były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023.

Komentarze...