Kabaret Smile już jutro w Tarnowie!
access_time 2017-09-22 07:05:00
Długo oczekiwany występ Kabaretu SMILE, który zaprezentuje swój najnowszym program "To Ci tłumaczę”, odbędzie się 23 września o godz. 20:00 w Hali widowiskowo - sportowej Pałacu Młodzieży.

„To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu.
Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). 
Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematów.

SZYMON ŁĄTKOWSKI uprawia różne formy solowej działalności scenicznej związanej z gatunkiem komediowym. W swoich występach łączy kabaretowy monolog, stand-up oraz monodram. Główne cechy występu Szymona to duża ilość postaci, które odgrywa, świetne modulowanie głosem oraz błyskotliwy i inteligentny humor.

Informacja o biletach:

Cena biletów: 50/60/70 zł
Do nabycia w:

  • Salon Muzyczny ul. Wałowa 18, tel. /14/ 622 28 60
  • biletynakabarety.pl 
  • kupbilecik.pl 

Informacje i zamówienia grupowe tel. 720 870 670 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A