Jutro rusza remont ul. Krakowskiej
access_time 2017-07-17 11:35:00
W najbliższy wtorek, 18 lipca, rozpocznie się remont ulicy Krakowskiej. Część Krakowskiej od ulicy Wałowej do Batorego zostanie zamknięta dla samochodów. Do sklepów i punktów usługowych będzie się można dostać bez przeszkód, bo chodniki nie będą remontowane.

Zamknięty fragment ulicy Krakowskiej można ominąć wyznaczonymi objazdami. Poprowadzą one ulicami Nowy Świat, Urszulańską i generała Józefa Bema. Do Rynku będzie można dojechać ulicą Brodzińskiego. Zamknięcie fragmentu ulicy Krakowskiej spowoduje utrudnienia w ruchu, jest jednak niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac. Pierwszy etap remontu ulicy Krakowskiej ma potrwać około pięciu tygodni.

Ulica Krakowska została wyremontowana w poprzedniej kadencji. Inwestycję wykonano wadliwie, dlatego kolejny remont jest konieczny. Miasto dochodzi w sądzie odszkodowania od wykonawcy.

W ramach prac przeprowadzony zostanie między innymi remont nawierzchni jezdni przy użyciu czerwonych płyt granitowych, z pominięciem miejsc parkingowych, wykonane zostanie odwodnienie jezdni, wymienione będą zniszczone płyty na chodnikach i placach. Zakończenie prac na Krakowskiej planowane jest na listopad.

Źródło: www.tarnow.pl

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A