Sportowe emocje i rodzinne atrakcje na radgoskich sobótkach
access_time 2017-06-30 06:28:00
Ponad 10 godzin różnorakich atrakcji czekało na uczestników tegorocznych Radgoskich Sobótek. Imprezę rozpoczęły zawody motorowodne o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz, organizowane przez Nowosądecki Klub Motorowodny i Urząd Gminy Radgoszcz. Emocjonująca i efektowna rywalizacja toczyła się w kategoriach skuterów oraz łodzi. Po wyścigach na zalewie w Narożnikach przyszła pora na koncerty, rodzinne konkursy i główny punkt programu, czyli taniec "świtezianek" połączony z wypuszczeniem wianków na wodę.

Pieczołowicie wykonane wianki zostały wcześniej ocenione przez jurorów. Autorzy otrzymali nagrody ufundowane przez UG Radgoszcz. Prezentami obdarowano również wielu młodych zawodników rywalizujących w konkursach.

Tłumnie zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć koncerty L.I.K.E., Bartłomieja Winiarskiego, popisy taneczne Latin Dance. Zabawę taneczną poprowadził zespół Rubin. Co istotne, Radgoskie Sobótki należały do młodych artystów, którzy godnie wykorzystali szansę na prezentację swoich talentów.

Jak zwykle dużą popularnością cieszyły się radgoskie przysmaki, dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki motorówkami czy beztroska zabawa w obfitej pianie na plaży. Oficjalnym zakończeniem sobótek był pokaz sztucznych ogni.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A