Prestiżowa nagroda dla kina Millennium
access_time 2017-06-20 06:59:00
Kino Millennium z najlepszym wynikiem w kraju! W Sopocie zakończyła się 43 edycja Forum Wokół Kina, branżowa impreza gromadząca właścicieli kin, dystrybutorów, producentów - w sumie ponad czterystu przedstawicieli branży filmowej. Jednym z najważniejszych punktów programu imprezy (obok pokazów przedpremierowych, prezentacji oferty dystrybutorów, warsztatów i sympozjów) było wręczenie nagród dla dystrybutorów i najlepszych kin niezależnych. Jedna z nich trafiła do kina Millennium przy CSM!

To nagrody dla najlepszych kin w kraju, którym pomimo konkurencji ze strony multipleksów udaje się osiągać znakomite wyniki frekwencyjne.

Nagrody przyznano w pięciu kategoriach - doceniono dystrybutorów filmów „Łotr 1”, „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”, „Legion samobójców”, "Inferno" oraz „Facet na miarę”. W kategorii najlepszy wynik frekwencyjny na filmie będącym ekranizacją książki uhonorowano kino Millennium oraz dystrybutora UIP za film "Inferno" Rona Howarda według powieści Dana Browna.

Okazało się, że najwięcej biletów na "Inferno" w całej Polsce sprzedało się właśnie w Tarnowie.

W związku z ambicjami naszego kina, od początku profilowanego jako miejsce godzące kino popularne, gatunkowe, z filmami niszowymi, awangardowymi i studyjnymi, nagroda akurat w tej kategorii ucieszyła nas szczególnie.

Statuetkę dla najlepszego kina odbierała w Sopocie kierowniczka kina Millennium - Katarzyna Piszczek.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne starannie dobrane tytuły. W najbliższych tygodniach w dwóch salach kina Millennium pojawią się między innymi największe wakacyjne blockbustery w rodzaju filmów: "Auta 3", "Gru, Dru i Minionki", "W starym, dobrym stylu", "Dunkierka" czy "Wojna o Planetę Małp", jak i najlepsze kino festiwalowe w cyklu Millennium Studio: "Lady M.", "Frantz", "Aquarius"...

Przypominamy też, że poza ciekawą ofertą, kino Millennium ma w tym momencie zdecydowanie najniższe ceny biletów w Tarnowie. Nie zamierzamy tego zmieniać!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A