Kolejne podium Kacpra Szczurka we Włoszech
access_time 2017-05-10 08:00:00
W ubiegły weekend ponownie na starcie zawodów stanęli młodzi kierowcy kartingowi - zawodnicy klubu TTSK K-TEAM Tarnów. W krainie 7 jezior Castelletto di Baranduzzo na torze 7 LAGHI KART odbyła się V runda Rok Cup Italia 2017, gdzie wystartowali Marcel Kuc w kategorii Mini oraz Kacper Szczurek w kategorii Senior.

Ponownie z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi dwaj zawodnicy. Najlepiej wypadł Kacper Szczurek uzyskując kolejne podium, tym razem zajmując 3 miejsce. W kwalifikacjach zajął Kacper 9 pozycję. W biegu przedfinałowym utrzymuje swoje dobre tempo i zaciekle walczy z rywalami. Ostatecznie, wyścig kończy na 6 pozycji. Świetne tempo, a przede wszystkim pewna jazda pozwoliła mu w wyścigu finałowym przebić się na 3 pozycję. Natomiast w klasyfikacji generalnej sezonu 2017 Kacper zajmuje 2 miejsce.

Z kolei Marcel Kuc, który ponownie prezentował niezłe tempo podczas całego weekendu. W swoim biegu kwalifikacyjnym przyjechał na 8 pozycji. W swoim biegu przedfinałowym po piękniej jeździe przyjechał na 7 miejscu. Natomiast w finale po walce ostatecznie zajął bardzo dobre 8 miejsce.

Zawodnicy bardzo dziękują rodzicom za wsparcie oraz wszystkim kibicom za doping. Dziękujemy serdecznie dotychczasowym Partnerom, Teamom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników w zawodach na arenie międzynarodowej.

Kolejne zawody za granicą z udziałem zawodników tarnowskiego klubu już 21 maja na torze w Lignano.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A