Kolejne starty pięściarzy Tigera
access_time 2017-04-26 07:51:00
Dwoje wychowanków Tigera Tarnów walczyło w reprezentacjach Polski w dwóch międzypaństwowych meczach Polska - Niemcy. Kinga Misiaszek wystąpiła w podstawowym składzie meczu, który rozegrany został w sobotę w Bielsku Białej. Podopieczna trenerów: Józefa Sadko i Grzegorza Kuzia nie dała żadnych szans swojej rywalce Angeliqe Mark, z którą wygrała po ładnym pojedynku 3-0. Cały mecz w Bielsku zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 18-2.

Natomiast w piątek w Brodnicy odbył się mecz pierwszych reprezentacji seniorów Polskii Niemiec w którym wystąpił Damian Kiwior.. Nasz zawodnik stoczył naprawdę bardzo ładny i zacięty pojedynek z czarnoskórym Abbassem Baraou, z którym nieznacznie przegrał punkty. Cały mecz zakończył się również zwycięstwem reprezentacji Polski, tym razem 12-8.

Damian Kiwior weźmie udział w XXXIV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Feliksa Stamma, który odbędzie się w Warszawie w dniach od 3 do 6 maja.

Kinga Misiaszek i Damian Kiwior mają bardzo duże szanse reprezentować nasz kraj w tegorocznych Mistrzostwach Europy kadetek i seniorów.

W sobotę w Jadownikach odbył się kolejny turniej bokserski z cyklu Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, i tu również nie zabrakło zawodników Tigera Tarnów. Maciej Basta w wadze 49 kg po zaciętym pojedynku pokonał 2-1 Macieja Blezenia z klubu ( Morsy Dębica), i został uznany za najlepszego zawodnika turnieju, natomiast Albert Rogóż po bardzo wyrównanym pojedynku przegrał na punkty 1-2 z Krystianem Bzdylem Górnik Wieliczka) - wynik również mógł być korzystny dla naszego pięściarza.

Gracjan i Kacper Ciurejowie nie mieli przeciwników - w swoich kategoriach wagowych,

W składzie Tigera Tarnów zabrakło Macieja Kiwiora, Szymona Tryby i Artura Górskiego, którzy już za trzy dni jadą do Nowej Dęby na finały Mistrzostw Polski Juniorów.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A