Dramatyczne widowisko w Niecieczy
access_time 2017-04-10 10:56:00
W meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległa przed własną publicznością Wiśle Kraków 2:3. Spotkanie było ciekawe, obfite w sytuacje bramkowe.

Pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna gości , już w 12. minucie Artem Putiwcew zaliczył trafienie samobójcze. Bardzo szybko nadeszła odpowiedź niecieczan, dwie minuty później Patrik Misak strzelił gola dla Bruk-Betu. W 52. minucie strzelec bramki samobójczej, Putiwcew dał prowadzenie gospodarzom.  Spotkanie miało burzliwy przebieg, bo 12 minut później do remisu doprowadził Petar Brlek. Gola decydującego o wygranej Wisły strzelił Mateusz Zachara w 92. minucie. Bruk-Bet jest po tym meczu pierwszy raz w tym sezonie na miejscu w dolnej połowie tabeli, było to kolejne ósme spotkanie, w którym drużyna z Niecieczy nie wygrała.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2:3 (1:1)

• 0:1 - Putiwcew 12'
  • 1:1 - Misak 14'
  • 2:1 - Putiwcew 52'
  • 2:2 - Brlek 64'
  • 2:3 - Zachara 90+2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Krzysztof Pilarz - Patryk Fryc, Kornel Osyra, Artem Putiwcew, Guilherme - Roman Gergel (40' Martin Miković), Mateusz Kupczak, Vlastimir Jovanović (89' Dalibor Pleva), Bartłomiej Babiarz, Patrik Misak (72' Vladislavs Gutkovskis) - Samuel Stefanik.

Wisła Kraków: Łukasz Załuska - Tomasz Cywka, Alan Uryga, Ivan Gonzalez, Maciej Sadlok - Petar Brlek, Krzysztof Mączyński, Pol Llonch, Semir Stilić (81' Hugo Videmont), Patryk Małecki (64' Rafał Boguski) - Paweł Brożek (72' Mateusz Zachara).

Żółte kartki: Miković (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) Małecki, Brlek, Llonch (Wisła Kraków)