Tarnowskie Centrum Informacji na targach turystycznych ITB Berlin 2017
access_time 2017-03-17 06:30:00
W minioną niedzielę zakończyła się jedna z najważniejszych turystycznych imprez targowych - berlińskie ITB. Dziesięć tysięcy wystawców ze 187 krajów prezentowało swoje oferty zwiedzającym z całego świata.


Podobnie jak w minionych latach, także i w tym roku na wspólnym stoisku Małopolskiej Organizacji Turystycznej, w ramach stoiska narodowego POT, Tarnowskie Centrum Informacji promowało atrakcje regionu tarnowskiego.

Motywem przewodnim polskiego stoiska narodowego była turystyka rowerowa. Region tarnowski - z płaskimi terenami Powiśla Dąbrowskiego i pofałdowanym Pogórzem - jest idealnym miejscem do wypoczynku na dwóch kółkach. Rozumieją to lokalne samorządy, które wspólnie z Tarnowską Organizacją Turystyczną rozpoczynają realizację projektów rozbudowy szlaków i infrastruktury rowerowej w regionie.

Ofertę polskich regionów wspierała oryginalna forma polskiego stoiska, którego elementy tworzyły złudzenie, że jest się na prawdziwych ścieżkach i szlakach rowerowych. Pomysł i wykonanie zyskały uznanie organizatorów Best Exhibitor Award ITB 2017, którzy przyznali polskiemu stoisku narodowemu miejsce wśród dziesięciu najlepszych w kategorii Europa. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A