Zadaj o swoją formę - treningi obwodowe receptą na sukces
access_time 2017-03-06 08:26:00
Trening obwodowy jest ogólnorozwojowym treningiem stacyjnym. Składa się z 8 do 15 stacji ćwiczeniowych, na których ćwiczymy wszystkie partie mięśniowe. Sprawdź, jakie są jego zalety i jak szybko można uzyskać zadowalające rezultaty.

Zalety treningu obwodowego

  • wzrost wydolności organizmu: trening wpływa pozytywnie na kondycję
  • wzmocnienie mięśni ciała: aktywizacja wszystkich rodzajów włókien mięśniowych, poprawiając ich gęstość i sprężystość
  • poprawa równowagi i balansu: większa sprawność organizmu przy wykonywaniu codziennych czynności
  • zwiększenie cech motorycznych: jak szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa
  • szybkie efekty utraty tkanki tłuszczowej.

Rezultaty treningu obwodowego – badania naukowe

W badaniu opublikowanym w Journal of Obesity z 2016 roku wzięły udział 23 kobiet. Stworzono grupę 13 pań mających prawidłowe BMI oraz grupę 10 pań z otyłością, u których średnia to 27,28 kg tłuszczu, dająca 44,5% tkanki tłuszczowej (ang. Body Fat, w skrócie BF), Grupa kontrolna liczyła 13 kobiet u których średnia to 22,41 kg tłuszczu (37,8% BF). W ciągu 10 tygodni panie z grupy treningu obwodowego pozbyły się średnio 8 kg tłuszczu, czyli ~1,25 kg tłuszczu tygodniowo (to możliwe ze względu na ich niewyobrażalne otłuszczenie). W ten sposób uzyskały 33,1% tkanki tłuszczowej w ciele. Straciły 3 kg tkanki tłuszczowej w tułowiu, uzyskały lepszy wskaźnik glukozy na czczo w porównaniu do grupy kontrolnej, poprawiły wydolność (wzrost obciążenia przy szczytowym pochłanianiu tlenu).

Dla kogo trening obwodowy ?

Trening obwodowy może rozpocząć każdy niezależnie od przygotowania, wieku, płci oraz skomplikowanego sprzętu. Propozycja Perfect Body Studio Modelowania Sylwetki dotycząca tego typu treningu jest ustawiona w ten sposób, aby każdy wykorzystał swoje predyspozycje fizyczne i obciążenie własnego ciała do spalania tkanki tłuszczowej oraz poprawy kondycji fizycznej. Kameralne 5-6 osobowe grupy dają maksymalne zainteresowanie ze strony trenera oraz są dla Pań które nie lubią tłoku.

Redakcja tarnow.net.pl wraz z Perfect Body Studio Modelowania Sylwetki i Urody zaprasza wszystkie Panie do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać 5 wejściówek na trening obwodowy w dniu 23.03.2017 roku. Osoba, która zwycięży w konkursie będzie miała do wyboru trzy dostępne godziny treningowe 10.00, 16.00, 18.00. Wymagana rezerwacja pod numerem telefonu 530997991

Kobiety, którym nie uda się wygrać wejściówki zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z naszej oferty.

Jedną z profesjonalnie wyposażonych siłowni w naszym regionie jest Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki.

Kurs zmiany nawyków żywieniowych

Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości.

Studio modelowania sylwetki i urody - Perfect Body powstało z myślą o osobach które chcą w skuteczny i długotrwały sposób zmienić swoją sylwetkę oraz nawyki żywieniowe. W swojej ofercie posiadamy ćwiczenia na urządzeniach modelujących sylwetkę ( Vacu, Rollmasaż, Platforma wibracyjna), usługi dietetyczne oraz suplementacje diety. Od nowego roku świadczymy pełny wachlarz usług kosmetycznych. To co nas wyróżnia na rynku to wprowadzenie nowości na rynek tarnowski takiej jak: dietocoaching. Dzięki swojej dwu letniej pracy pomogliśmy wielu klientom w utracie zbędnych kilogramów i centymetrów.

Zapisów można dokonywać pod adresem mailowym perfect.body@wp.pl lub numerem telefonu 536-277-794.

Rekordowa utrata wagi 47 letniej kobiety, w Perfect Body wynosi 20 kg, w obwodach łączny spadek 100 cm tj.: 10 cm pod biustem, 26 cm w pasie, 18 cm w biodrach, po 16 cm w udach, po 7 cm w ramionach.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A