Wielkie emocje w Niecieczy i remis z liderem tabeli
access_time 2017-02-20 08:56:00
W meczu 22. kolejki Bruk-Bet Termalica zremisowała z liderem LOTTO Ekstraklasy Lechią Gdańsk 1:1. Spotkanie dostarczyło sporo emocji.

W meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na swoim stadionie z aktualnym liderem rozgrywek, Lechią Gdańsk 1:1. Dla gości bramkę zdobył w 73. minucie Sławomir Peszko.  W doliczonym czasie gry 2. połowy gracz gospodarzy Vladislavs Gutkovskis strzelił gola z rzutu karnego, dającego remis. W całym meczu  były okazje strzeleckie z obu stron, w 27. minucie sędzia nie podyktował najprawdopodobniej pewnego rzutu karnego dla Bruk-Betu.