Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe
access_time 2017-02-09 06:52:00
Jeśli studiujesz, ale potrzebne Ci dodatkowe umiejętności masz szansę łatwo je zdobyć. Bezpłatnie i szybko możesz zyskać dyplom zawodowy. Wystarczy, że zapiszesz się do najbliższej szkoły policealnej dla dorosłych. Rozpoczniesz naukę w lutym, a po roku lub dwóch masz w ręku nowe, cenione na rynku pracy umiejętności, dzięki którym możesz rozpocząć karierę zawodową.

Dziś, jak mówią znawcy, o sukcesie człowieka nie decyduje jeden talent, ale ich wiązka. Na pewno zastanawiasz się czy wybrany kierunek studiów to właściwa decyzja na przyszłość? Jeśli wahasz się, nie musisz od razu rezygnować. Teraz można łatwo zdobyć kwalifikacje w kolejnej specjalności, nie przerywając dotychczasowej nauki.

Słuchaczem szkoły może stać się każda pełnoletnia osoba. Wśród korzystających z oferty znajdują się, m.in. absolwenci liceum (lub ci, którzy go nie skończyli), osoby bezrobotne, a nawet seniorzy. Szkoły policealne zajmują się profesjonalnym kształceniem dorosłych. Zaradny student może łatwo pogodzić dzienny tryb studiów z zaoczną nauką. Warto zatem podjąć wysiłek, bo w bonusie otrzymujemy jedną specjalność więcej. To może sprawić, że Twoje CV zyska w oczach pracodawcy.

Możesz wybrać to, co najbardziej Cię pasjonuje. Masz przed sobą kilkadziesiąt dróg do wyboru.

Jakie zawody wybierane są najczęściej? Studenci uczelni technicznych decydują się choćby na dodatkowe kształcenie jako technicy BHP, technicy administracji, informatycy, technicy turystyki wiejskiej… Najpopularniejsze są oczywiście te profesje, w których łatwo zdobyć atrakcyjną pracę, np. technik usług kosmetycznych. Wystarczy zapisać się na bezpłatne zajęcia bez żadnych egzaminów wstępnych. Po zdobyciu dyplomu Twoja wartość na rynku pracy znacząco wzrośnie.

Jak zacząć tę edukacyjną przygodę?

Jedną z ciekawszych ofert w ma Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oferuje ponad 90 atrakcyjnych kierunków, zapraszając do siebie także studentów. To policealna, zaoczna szkoła, która kształci dorosłych, zainteresowanych szybkim zdobyciem dyplomu zawodowego. W całej Polsce działają obecnie 84 oddziały ŻAKA.

Wystarczy wejść na stronę www.zak.edu.pl, wybrać tego ŻAKA, który znajduje się najbliżej Ciebie, wypełnić formularz online www.zak.edu.pl/formularz i wysłać go przez Internet. Do szkoły musisz dostarczyć jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej i rozpocznij naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend). Nie zwlekaj, zajęcia rozpoczynają się w lutym.

Komentarze...