Urzęnicy pomagają przy podatkach. Za darmo
access_time 2017-02-13 07:10:00
Do skorzystania z bezpłatnych dyżurów doradców podatkowych zachęcają przedstawiciele Wydziału Rozwoju Gospodarczego. Spotkania ze specjalistami odbywają się dwa razy w miesiącu. To propozycja dla początkujących przedsiębiorców, jak i dla tych, którzy dopiero rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Dyżury wyznaczono w pierwszy i ostatni dzień roboczy miesiąca w siedzibie magistratu przy ul. Nowej 4. Między godz. 9 a 13 dyżuruje tam doradca podatkowy, który podpowiada przyszłym przedsiębiorcom m.in., jaką formę opodatkowania wybrać. Na konsultacje nie wymagane są wcześniejsze zapisy, wystarczy zgłosić się w wyznaczonych dniach do Punktu Obsługi Przedsiębiorców (p. 221). Najbliższy dyżury zaplanowano 28 lutego i 1 marca.

Dodajmy, że w ostatnim czasie wspomniany Punkt Obsługi Przedsiębiorców został wyremontowany. Na zmianach zyskają petenci. Remont przeprowadzono z myślą o osobach niepełnosprawnych, które obecnie mogą skorzystać z windy. Wnętrza są bardziej przestronne, wyposażono je w klimatyzację i nowe meble.

Komentarze...