Jak nie nudzić się w ferie
access_time 2017-02-06 07:17:00
Gokarty, lodowiska i baseny za złotówkę, wspinaczka, warsztaty plastyczne i teatralne – uczniowie tarnowskich szkół mają w czym wybierać. Magistrat, który organizuje lub finansuje większość atrakcji przygotował specjalną "ściągawkę".

Fani kartingu mogą spróbować swoich sił przy ul. Kochanowskiego. Tam codziennie (od pn. do pt.) między g. 12 a 15 można spróbować swoich sił na torze wyścigowym. Zajęcia kartingowe przygotowano także z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Po sąsiedzku można wstąpić również na ściankę wspinaczkową (hala obok przy ul. Kochanowskiego). Ci, którzy nie mają lęku wysokości, będą mogli (od pn. do czw. od g. 9 do 12) powspinać się pod okiem instruktorów.

W czasie ferii można wziąć udział również w dyskotece na lodzie. 3, 6 i 8 lutego na lodowisku przy ul. Wojska Polskiego zagra profesjonalny didżej. Muzyczne utwory przygotuje dla każdej grupy wiekowej. Start o godz. 20.

Przypominamy, że od poniedziałku do piątku (w wybranych godzinach) wstęp dla uczniów tarnowskich szkół na lodowiska i baseny TOSiR kosztuje złotówkę. Wystarczy przy kasie okazać ważną legitymację.

W każdą sobotę w hali przy ul. Krupniczej odbywają się imprezy sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie – piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, unihokej, skoki na batucie, wspinaczkę sportową,tory przeszkód, wyścigi i zabawy szermiercze. Będą też konkursy wokalne z nagrodami.

Pełny harmonogram do pobrania poniżej.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A