W Polsce rekord. W Tarnowie wynik lepszy niż przed rokiem
access_time 2017-01-16 09:00:00
Za nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Blisko 1000 wolontariuszy wyszło na ulice Tarnowa i okolicznych miejscowości. Tarnowianie ponownie pokazali, że mają wielkie serca.

Nie zabrakło wyjątkowych atrakcji tj: Serduszkowe Lodowiska, Wyścig Kartingowy, Maraton Fitness, Bieg z Pochodniami oraz oczywiście Wielki Koncert Finałowy na Tarnowskim Rynku. O godzinie 20:00 Tarnów połączył się ze wszechświatem Światełkiem do Nieba. Wszyscy zebrani mogli podziwiać piękny pokaz pirotechniczny. Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela za pośrednictwem swojego profilu facebookowego podziękował wszystkim za przybycie.

Nadal trwa liczenie zebranych darowizn, jednak już wiadomo, że padł kolejny rekord!

Jurek Owsiak podczas konferencji prasowej 15 minut po północy powiedział: „Stan konta pokazuje, że udało nam się pobić kolejne rekordy. Najnowsza kwota to 62 mln złotych!”

W Tarnowie zebrano niemal 290 tysięcy złotych. Przypominamy, że w ubiegłym roku Tarnowski Sztab WOŚP zebrał ponad 270 tysięcy złotych!

Jeśli chcielibyście jeszcze wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, a nie wiecie jak, więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie wosp.org.pl.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A