Lokalny układ chronił zabójców, czyli co w prasie piszczy
access_time 2017-01-11 09:47:00
Dziennikarze TEMI podają najnowsze fakty dotyczące bulwersującej sprawy zabójstwa Iwony Cygan ze Szczucina. Podejrzewany o zabójstwo został zatrzymany w Wiedniu, a prawnik reprezentujący rodzinę mówi wprost o "układzie", który chronił zabójców. Mieli w nim uczestniczyć m.in. policjanci. Kto jeszcze? Gazeta Krakowska zajmuje się natomiast śmieciowym monopolem w mieście.

W dzisiejszym numerze Tygodnika TEMI można przeczytać m.in. o tym:

Lokalny układ chronił zabójców

Coraz więcej faktów wychodzi na jaw w związku ze sprawą zabójstwa siedemnastoletniej Iwony Cygan sprzed 18 lat w okolicach Szczucina. Podejrzanego o zabójstwo i poszukiwanego listem gończym 46-letniego Pawła K. zatrzymała w miniony poniedziałek austriacka policja na terenie tego kraju.

Jakie podwyżki na czekają?

Nowy rok nie będzie dobry dla naszych portfeli. Podrożeje nie tylko żywność, ale prąd, paliwo, ubezpieczenia samochodowe. Jedynie w opłatach lokalnych szykują się niewielkie zmiany.

W dzisiejszym numerze Gazety Krakowskiej można przeczytać m.in. o tym:

Tarnów ma monopol na wywożenie naszych śmieci

Od 1 stycznia wywozem śmieci od tarnowian zajmuje się jedynie jedna firma - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Śmieci to wielki biznes, bo tylko w jednym miesiącu tarnowianie produkują ich niemal 3 tys. ton.Kontrakt
na ich wywóz w rękach tylko jednej firmy (do tej pory zajmowały się tym cztery podmioty) budzi wśród mieszkańców obawy, czy wszystkie śmieci będą odbierane regularnie. Po zmianie dochodzi do problemów, zmieniły się też grafiki wywozu odpadów.

Ośrodek dla bezdomnych pełny jak nigdy dotąd

Poprzedniej nocy w Domu dla Bezdomnych Mężczyzn w Tarnowie nocowało aż 114 osób. To rekordowa frekwencja w 25-letniej historii tej placówki.

Więcej szczegółów w dzisiejszych numerach TEMI oraz Gazety Krakowskiej.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A