Karnawałowa zabawa dla małych i dużych
access_time 2017-01-12 07:00:00
21 stycznia, tarnowski teatr zaprasza na familijną sztukę pt. „Gdzie jest babcia?” autorstwa Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej, połączoną z karnawałową zabawą dla dzieci, rodziców, babć i dziadków.

W sobotę, 21 stycznia,  o godz. 13.30 w foyer Teatru, odbędzie się impreza karnawałowa dla całych rodzin, podczas której wspólne tańce przeplatane będą  zabawami z czasów naszych babć i dziadków. Będzie można zagrać w gumę, klasy czy spróbować swoich sił w wyścigu kapsli. 

- Serdecznie zachęcamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka całymi rodzinami w tarnowskim teatrze i przekazania sobie pięknego prezentu, jakim jest wspólnie spędzony czas - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Każdego zachęcamy  do przebrania się w kostiumy postaci z ulubionych bajek. Dodatkowo zapewniamy teatralny kącik z garderobą oraz malowanie twarzy. Tym młodszym i starszym uczestnikom przekażemy m.in. zaproszenia na bajkowe spektakle oraz na najnowszą, muzyczną produkcję DISCO SOLSKI.

Po wspólnej zabawie, o godz.15:00 odbędzie się spektakl "Gdzie jest babcia"? To sztuka nagrodzona "za wysoki poziom artystyczny przedstawień dla dzieci  młodzieży" podczas 19. Finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Opowiada historię Krzysia, nie mogącego pogodzić się z odejściem Babci. Główny bohater niczym Dante wyrusza w metafizyczną podróż, napotykając po drodze całą feerię magicznych postaci.

Całkowity koszt zabawy karnawałowej wraz z spektaklem wynosi 15 zł od osoby. Rezerwacje biletów na spektakl można dokonywać pod nr. tel 14 688 32 87 lub 784 976 025

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A