Bruk- Bet przegrywa z KGHM Zagłębiem Lubin
access_time 2016-12-03 12:35:00
W meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza poniosła u siebie porażkę w starciu z KGHM Zagłębiem Lubin wynikiem 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył napastnik gości Adam Buksa już w 5 minucie.

Bruk-Bet w 1.połowie nie stworzył sobie właściwie żadnej sytuacji do zdobycia bramki, natomiast w 2. części spotkania takie miał, ale wynik nie zmienił się. Drużyna z Dolnego Śląska przełamała się po serii 3 kolejnych porażek, zdobywając w Niecieczy 3 punkty. Mecz poprzedzony był minutą ciszy poświęconą ofiarom katastrofy górniczej w kopalni "Rudna" w Polkowicach, niedaleko od Lubina, w której zginęło ośmiu górników, a także 71 ofiarom katastrofy lotniczej w Kolumbii, wśród których byli przede wszystkim piłkarze brazylijskiej drużyny Chapecoense.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - KGHM Zagłębie Lubin 0:1
0:1 - Adam Buksa 5'