Wieczór komedii improwizowanej w Marzeniu
access_time 2016-11-09 08:00:00
W najbliższą niedzielę, 13 listopada w kinie Marzenie odbędzie się wieczór komedii improwizowanej IMPRO SHOW z grupą Narwani i specjalnym udziałem Mikołaja Cieślaka z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bilety (przedsprzedaż 40 zł) do nabycia w kasie kina (Staszica 4) oraz on-line (www.tck.pl) w dniu koncertu (60 zł) tylko w kasie kina.

Narwanych tworzą komicy od lat związani z wrocławskim środowiskiem kabaretowym. Obecny skład to: Maciej "Mietek" Gliński, Piotr "Guma" Gumulec, Adrian "Adi" Hrehorowicz, Kuba "Kuba" Krzak, Krzysztof "Krzychu" Wilkosz. Regularnie występujący na deskach teatrów w Opolu i Wrocławiu często również pojawiają się na gościnnych występach w innych miastach Polski, z reguły z gośćmi specjalnymi. Tak będzie również w najbliższą niedzielę, gdzie do udziału w Impro Show został zaproszony Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

To wyjątkowe wydarzenie jest w całości kreowane na żywo dzięki sugestiom publiczności. Widzowie zdecydują o tym, co wydarzy się na scenie. Aktorzy odegrają scenki i etiudy na życzenie publiczności. Nie ma ograniczeń fizycznych, wstydu ani pruderii, wszystko co ma zostać odegrane - będzie!

Komedia Improwizowana to nowy rodzaj rozrywkowego show, które zdobywa coraz większą popularność. Wszystko co dzieje się na scenie jest kreowane spontanicznie a najważniejsza jest publiczność. To ona ma władzę nad spektaklem i aktorami.

Przebieg programu jest nieprzewidywalny a może być intrygujący i zaskakujący. Może być strasznie jak w horrorze lub romantycznie ale na pewno będzie śmiesznie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A