Najlepsze filmy 2016
access_time 2016-09-19 10:10:00
Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny? Przygotuj listę ulubionych filmów, pożycz projektor, zaproś znajomych i zorganizuj wieczór kinowy w domu. Rok 2016 był bogaty w realizacje na bardzo wysokim poziomie. Poznaj najlepsze filmy jakie powstały tego roku!

 

Na pierwszym miejscu dla wielbicieli pozycji animowanych powinien znaleźć się "Zwierzogród" który oprócz genialnej fabuły kryminalnej prezentuje nam szereg złożónych charakterów. Bajka będzie idealna zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Kolejny film, który jest wart obejrzenia to polski "Pitbull. Nowe porządki" z czystym sumieniem można powiedzieć, że to jeden z lepszych scenariuszy polskiego kina. Patryk Vega zrealizował opowieść o walce gangsterów z warszawską policją. Jest to mocny film, który koniecznie trzeba zobaczyć.

Jeśli wolisz wybrać się do kina poszukaj rabatów na seanse w sieci. Jak działają kody promocyjne dowiesz się ze stron branżowych. Kody promocyjne, rabatowe i bonusy różnią się nieco od siebie. Jeśli uda Ci się znaleźć je w Internecie możesz dużo zaoszczędzić na wejściówki do kina, bilety do teatru czy inne wstępy na kulturalne wydarzenia, a przy okazji miło spędzić czas. Dlatego pamiętaj, aby przed zdecydowaniem się na konkretną usługę sprawdzić jej dostępność oraz osiągalne promocje.

Kolejny polski film, który naprawdę warto obejrzeć to "Moje córki krowy", wybitny komediodramat wprowadzający w dobry nastrój, w którym siostry zmagają się z chorobą rodziców. To poruszająca i bardzo prawdziwa historia na wysokim poziomie.

Niedawno w kinach pojawił się film "Boska Florence" przedstawia on kobietę, która mimo wysokiej zamożności nie potrafi śpiewać. W pewnym sensie jednak zdobyła świat swoją osobą. Świetna komedia, w której poświęcenie ukochanego pomaga spełniać marzenia głównej bohaterki.

Ostatni film, który trzeba wymienić to "Spotlight", który opowiada o dziennikarzach odkrywających pedofilię w amerykańskim kościele. Jest to ważny temat, rzadko poruszany w pozycjach kinowych, a ponadto zdobył szereg nagród za najlepszy film i grę aktorską.

Jeśli chcesz odszukać recenzję o danym filmie w sieci, a np. nie pamiętasz pełnego tytułu, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce internetowej jedną kluczową frazę, a pozycjonowanie stron służące rozszerzaniu wiedzy i promowaniu stron z największą liczbą odsłon pomoże Ci odnaleźć to, czego szukasz. Na pierwszym miejscu pojawią się wtedy portale cieszące się szczególną popularnością.

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A