Warsztaty związane z atopowym zapaleniem skóry i alergią pokarmową
access_time 2016-09-12 08:00:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie organizuje trzecią edycję bezpłatnych warsztatów skierowanych do rodziców, których dzieci zmagają się z atopowym zapaleniem skóry, czyli AZS. Zainteresowani powinni zgłaszać się w punkcie informacyjnym pod nr tel. 14 63 10 290. Liczba miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty przewidziano 24 września w godz. 10-12 w budynku ZPS przy ul. Mostowej 6 w Tarnowie.

- Atopowe zapalenie skóry jest chorobą przewlekłą i nawracającą. Stanowi duże obciążenie zarówno dla małego pacjenta, jak i rodziców – tłumaczy lekarz alergolog Dorota Sak-Rusek z Zespołu Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Rodzice będą mogli wysłuchać wykładów lekarza dermatologa z klinicznym doświadczeniem, który poruszy m.in. temat pielęgnacji skóry z atopowym zapaleniem. Druga część warsztatów będzie poświęcona diecie dzieci cierpiących na alergię pokarmową. Teorię uzupełnią ćwiczenia praktyczne. Warsztaty to także okazja do skorzystania z porad specjalistów.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A