Objazd na trasie linii autobusowej nr 31
access_time 2016-09-05 10:18:00
Jak informuje Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie od 5 września od godz. 12.00 do 6 września zmieniony zostanie kurs linii 31. Autobusy nie będą jeździły ul. Heleny Marusarz oraz drogą gminną w Woli Rzędzińskiej po południowej stronie torów kolejowych.

Relacja Góra Św. Marcina – Szpital Św. Łukasza

Objazd dotyczy końcowego odcinka trasy od ul. Słonecznej do Szpitala Św. Łukasza. Trasa kursów do Szpitala Św. Łukasza będzie przebiegała od ulicy Słonecznej do ul. Orkana do przystanku Orkana – pętla, następnie po zawróceniu na pętli przebieg trasy będzie obejmował przejazd ul. Orkana i Lwowską do Szpitala Św. Łukasza z pominięciem przejazdu ulicą Heleny Marusarz.


Relacja Szpital Św. Łukasza – Góra Św. Marcina

Trasa kursów do Szpitala Św. Łukasza będzie przebiegała ulicą Lwowską i Orkana do przystanku Orkana – pętla, następnie po zawróceniu na pętli w kierunku Góry Św. Marcina będzie obowiązywała normalna linii nr 31. Autobusy linii nr 31 w kursach ze Szpitala Św. Łukasza w kierunku Góry Św. Marcina nie będą przejeżdżały ulicą Heleny Marusarz.

Relacja Góra Św. Marcina – Wola Rzędzińska

Trasa kursów do Woli Rzędzińskiej zostaje w w/w okresie czasu skrócona do przystanku Orkana – pętla. Autobusy linii nr 31 nie będą w tym okresie czasu kursowały przez Wolę Rzędzińską południową stroną torów olejowych.

Relacja Wola Rzędzińska – Góra Św. Marcina

Trasa kursów w kierunku Góry Św. Marcina zamiast z Woli Rzędzińskiej będzie odbywać się od przystanku Orkana – pętla. Autobusy linii nr 31 nie będą w tym okresie czasu kursowały przez Wolę Rzędzińską południową stroną torów olejowych.

Od wtorku 6 września 2016 r. linia nr 31 będzie kursować zgodnie z planowanym rozkładem jazdy bez zmiany przebiegu tras.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A