Nowy inwestor w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Na początek 15 miejsc pracy
access_time 2016-09-01 09:00:00
TKP S.A. podpisał kolejną umowę najmu powierzchni w Inkubatorze Przemysłowym. Najemcą jest firma Pajor Technology z Okocim zajmująca się produkcją części maszyn oraz inżynierią procesów i konsultingiem w tym zakresie. Umowę podpisano na trzy lata.

Pajor Technology wynajęła 1.700 metrów kwadratowych w środkowej części hali produkcyjnej oraz 100 metrów powierzchni biurowej. Zgodnie z umową firma zatrudni minimalnie 15 osób, a docelowo powstanie 40 miejsc pracy.

- Właśnie takiego najemcy szukaliśmy, który w centralnej, trudnej do adaptacji części hali wynajmie ją w całości, dzięki czemu pozostała, nieduża już część hali stanowi łatwą do podziału lub całościowego wynajmu powierzchnię – mówi Magdalena Gadecka-Bukało, prezes TKP S.A.

Przypomnijmy, że Inkubator Przedsiębiorczości działa od grudnia ub. roku. Od tego czasu TKP S.A. wynajął 50 procent powierzchni biurowej i 63 procent powierzchni produkcyjnej. Taki procent wynajętych powierzchni gwarantuje, że działalność tarnowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości będzie się bilansować.

Komentarze...