Prace remontowe na ul. Targowej
access_time 2016-08-02 10:44:00
Ruszyły prace modernizacyjne na ul. Targowej. W pierwszej kolejności wymieniona zostanie instalacja wodociągowa, a następnie nawierzchnia drogi. Roboty będą prowadzone etapami. Na czas remontu w rejonie tym obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu.

Do 15 sierpnia zostanie utrzymana przejezdność. Nie będzie można jednak parkować na całej długości ulicy. W kolejnym etapie z ruchu wyłączony zostanie odcinek ul. Targowej od Św. Anny do Bema. Pojazdy poruszające się od ul. Krakowskiej będą mogły przemieścić się do ulicy Bema ulicą Świętej Anny. Tam obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Postój taksówek na ulicy Targowej i miejsca postojowe na ulicy Św. Anny zostaną wyłączone z użytkowania.

Trzeci etap potrwa do 8 września. Wówczas ul. Targowa zostanie wyłączona z ruchu na całej długości. Wjazd na Targową i Krakowską zostanie zamknięty, a ul. Św. Anny będzie drogą bez możliwości przejazdu od Bema do Krakowskiej.

Na czas modernizacji ulicy wyznaczono objazd. Ruch odbywać się będzie z ul. Krakowskiej w prawo ul. Urszulańską do ul. Bema, z ulicy Nowy Świat prosto ul. Urszulańską do ul. Bema.

W ramach remontu wymienione zostaną krawężniki oraz nawierzchnia. Poszerzona zostanie także jezdnia. Roboty potrwają do połowy września.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A