Wygrane zawody i pewne prowadzenie Marcela Kuca w serii Rotax
access_time 2016-08-08 08:00:00
Za nami kolejne rundy serii Rotax Max Challenge Polska 2016. Na torze w Toruniu zobaczyliśmy ponownie czołówkę zawodników serii kartingowej Rotax Max Challenge. W zawodach startowali również nasi młodzi kierowcy kartingowi - klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów.

W IX i X rundzie Rotax-a kategorii Mini Max ponownie bezkonkurencyjny był Marcel Kuc zajmując dwukrotnie 1 miejsce. Natomiast w kategorii Micro Max Szymon Marut zajmuje kolejno 8 miejsce i 12 miejsce. 

W klasyfikacji generalnej po dziesięciu rundach kategorii Mini Max Marcel Kuc po bardzo dobrym weekendzie wyścigowym powiększa przewagę i pewnie zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 554 punktów, w kategorii Micro Max Szymon Marut po dwóch objechanych weekendach w tej serii zajmuje 20 miejsce oraz w kategorii Senior Max pauzujący w tych rundach Cezary Turek zajmuje 9 miejsce i Krystian Gurgul zajmuje 11 miejsce.

Tradycyjnie składamy wielkie podziękowania dla wszystkich Partnerów i Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie i Małopolsce.

Następne rundy serii Rotax Max Challenge Polska 2016 zaplanowano na 17-18.09.2016 roku w Słomczynie.

Komentarze...