Synergia, czyli elektronicznie w Parku Strzeleckim
access_time 2016-07-28 08:00:00
Już w najbliższą sobotę oraz w ostatnią sobotę sierpnia w Parku Strzeleckim królować będzie muzyka elektroniczna. Swoje sety zaprezentują na żywo DJ-e związani nie tylko z lokalną sceną - Morten Noir, Zolty, Wała, z4bka.

Synergia (efekt synergiczny, z gr. συνεργία „współpraca”) – współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań.

SYNERGIA to wydarzenie w mikroskali, które przenosi nas ze standardowych obiektów miejskich do zielonej przestrzeni Parku.

W ten sposób chcemy zainspirować do nowych form wypoczynku, połączonych z możliwością obcowania ze sztuką i naturą jednocześnie. W wydzielonej przestrzeni przed budynkiem BWA powstanie strefa wypełniona specjalną oprawą muzyczną wykonywaną na żywo przez lokalnych artystów związanych z muzyką elektroniczną.

Chcemy promować działania artystyczne skierowane do szerokiego grona odbiorców i zachęcić ich do nowych poszukiwań twórczych w świecie kultury i sztuki. Tegoroczna SYNERGIA to początek cyklu, do współtworzenia którego planujemy zachęcać zarówno kreatywnych uczestników, jak również kolejnych artystów. Promując życie kulturalne miasta i jego piękne przestrzenie jednocześnie.

Sobota 30.07.2016, g. 16:00-22:00

Sobota 27.08.2017, g. 16:00-22:00

Wstęp wolny

Projekt związany ze 150-leciem Parku Strzeleckiego, współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A