Mistrzowski występ zawodników Tigera Tarnów
access_time 2016-07-19 08:00:00
W Ząbkowicach Śląskich odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która była zarazem Mistrzostwami Polski Kadetek i Kadetów. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci klubu bokserskiego Tiger Tarnów, zdobywając tytuł Mistrza Polski Kadetów, oraz tytuł Wicemistrzyni Polski Kadetek.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski, oraz 9 punktów w wadze do 80 kg wywalczył Kamil Zakrzewski. Srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski, oraz 7 punktów w wadze do 54 kg wywalczyła Kinga Misiaszek.

Piąte miejsce i 4 punkty w wadze do 75 kg zdobył Szymon Tryba. Aleksandra Armatys, którą kontuzja wyeliminowała z udziału w Olimpiadzie w ogólnej klasyfikacji zajeła 5 miejsce za co otrzyma 3 punkty.

Podopieczni trenerów Józefa Sadko, Grzegorza Kuź i Sebastiana Piątkiewicza zdobyli łącznie 24 punkty - co przełożyło się na bardzo wysokie miejsce w klasyfikacji ogólnej Polskiego Związku Bokserskiego.

Wyniki walk z udziałem reprezentantów Tigera Tarnów.

eliminacje - Kamil Zakrzewski vs Stefański Szymon ( KS Wisła Tczew) TKO III r.

ćwierćfinał - Kamil Zakrzewski vs Zuszman Dawid ( Hetman Zamość) 3-0.

półfinał - Kamil Zakrzewski vs Maciej Suchwałko (OSiR Suwałki ) 2-1

finał - Kamil Zakrzewski vs Maciej Małysz (KS Start Częstochowa) 2-1.

ćwierćfinał - Kinga Misiaszek vs Pamela Jałoszyńska (Champion Włocławek) 1 r TKO.

półfinał - Kinga Misiaszek vs Czerwińska Kinga (BKS Olimp Szczecin) 3-0.

Finał - Kinga Misiaszek vs Daria Puszka (Barej Boxing Lublin) 0-3.

elininacje - Szymon Tryba vs Krystian Kawka (Bokser Łaszczów) 3-0.

ćwierćfinał - Szymon Tryba vs Gez Kacper ( KS Cristal Białystok) 0-3

Zdobywane przez wychowanków Tigera Tarnów medale i punkty świadczą o tym , ze praca z młodzieżą w tym klubie idzie w dobrym kierunku , a ciężkie i profesjonalne treningi przynoszą spodziewane efekty.

Już od pierwszego sierpnia nasi trenerzy : Józef Sadko, Grzegorz Kuź i Sebastian Piątkiewicz wznawiają bezpłatne codzienne zajęcia treningowe ,na które młodzież serdecznie zapraszają : Hala sportowa przy ulicy Gumniska 28.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A