Licytacja wyjątkowych gadżetów w radiu RDN Małopolska
access_time 2016-07-11 09:14:00
Ta licytacja ucieszy wszystkich fanów piłki nożnej oraz sprawi, że trójka ciężko chorych dzieci z terenu gminy Tarnów otrzyma wsparcie finansowe w leczeniu.

Od poniedziałku na antenie radia RDN Małopolska rusza licytacja: koszulki Bartosza Kapustki – piłkarza reprezentacji polskiej - z oryginalnymi podpisami naszych Strzelców z EURO 2016 oraz koszulki i piłki z jego autografem. Swoje oferty możecie składać mailowo na adres: promocja@rdn.pl do czwartku 14 lipca do godziny 13.00. Natomiast finał licytacji odbędzie się na antenie radia w po południowym paśmie „Leci z górki” w godzinach od 13.00 do 14.00 pod nr telefonu: 14 6200500. Cena wywoławcza koszulki z autografami to 1000 złotych natomiast pozostałe przedmioty od 100 złotych.

Do licytacji zachęca Paweł Jucha – dyrektor Biura Promocji i Reklamy radia RDN Małopolska: 9 lipca w Koszycach Małych odbył się koncert charytatywny „Mania Pomagania” zorganizowany przez gminę Tarnów oraz nasze radio. Całkowity dochód z biletów przekazaliśmy dla Gabrysi, Wojtusia i Piotrka. Chcąc jeszcze wspomóc finansowo ciężko chore dzieci, zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej oraz ludzi o wielkich sercach do wylicytowania oryginalnych koszulek oraz piłki w czwartkowe po południe.

Spraw sobie lub komuś bliskiemu wyjątkową pamiątkę, która sprawi radość, a ciężko chorym dzieciom pozwoli szybciej wrócić do zdrowia.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A