Grubson gwiazdą 5. edycji 3Maj się zdrów Festival
access_time 2016-05-02 15:10:00
Daszki w bok! Będzie grubo! Raptem za kilkanaście dni rusza V edycja 3Maj Się Zdrów Festival w Tuchowie. Gwiazdą będzie Grubson, ikona polskiej sceny hiphopowej i dancehall-u, funkowo rhythm'n'bluesowy Hoo Doo Band i alternatywno-pikantna formacja Wasabi z Tarnowa. Zapowiada się zatem wielka dawka pozytywnej energii oraz najlepszy mix majowej radości, freestylowej muzyki i zdrowej zabawy.

V edycja festiwalu 3Maj Się Zdrów, organizowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów, Fundację „Zdrowym Być”, Dom Kultury w Tuchowie i Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach rozpocznie się sportową rozgrzewką 1 i 2 maja w Wierzchosławicach, a zakończy muzyczną fetą 3 maja na rynku w Tuchowie.

To piknikowa, rodzinna impreza, która łączy maj, muzykę i medycynę w najlepszej proporcji. W tym roku holistyczną formułę zapożyczyła od tytułu kultowego albumu swojej największej gwiazdy – Grubsona. Ponadto w finale imprezy wystąpi zespół Hoo Doo Band ze zwycięzcą polskiego „Idola” Alicją Janosz oraz półfinalista programu Must Be The Music tarnowski zespół Wasabi.

1 i 2 maja ruszamy pełną parą w Wierzchosławicach i zapraszamy m.in. na amatorski turniej siatkówki plażowej, łyżwy, wrotki, rolki oraz tenis, nodric walking, pokazy samoobrony, technik relaksacji, Tai Chi i konkurs balansowania na linie slackline.

3 maja na Rynku w Tuchowie wzmagamy sportowy animusz poradami, badaniami i konsultacjami medycznymi, dzięki którym ciało i duch zyskają odpowiednią równowagę. Od godz. 14:00 dostępne będą stanowiska bezpłatnego pomiaru ciśnienia, cukru, EKG, badania słuchu, zębów i stóp, szkoła rodzenia oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw i atrakcji sportowych, a na rodziców targi edukacyjne z ofertami szkół i kursów dla dzieci. O godzinie 13:00 startują wydarzenia na rynku, od 16:00 zabrzmi Młodzieżowa Scena Rockowa. Finaliści konkursu wystąpią jako support gwiazd wieczornego koncertu, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie zatem hip&hop na scenie i hop&siup na rynku w Tuchowie i Wierzchosławicach.

Partnerzy organizacyjni: Radio RDN Małopolska, TEMI, Malta Służba Medyczna i Transport Medyczny MKTS Tarnów.

Patronat medialny: Gazeta Krakowska, TVP Kraków, Kurier Tuchowski, TarnowskaTV, NocyTarnów, Tarnowskie.info, Tarnów.net, Tarnów.in, Tuchów warto zobaczyć.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A