Skarpety i papiloty w Teatrze Młodych Widzów (KONKURS)
access_time 2016-03-29 16:15:00
W najbliższą niedzielę o godz. 15, na Dużej Scenie Centrum Sztuki Mościce, będzie można zobaczyć spektakl "Skarpety i papiloty" w wykonaniu artystów Teatru MASKA w ramach Teatru Młodych Widzów.

Data: Niedziela, 3 kwietnia o godz. 15
Miejsce: Centrum Sztuki Mościce
Cena biletu: Bilety: 18 zł (możliwy pakiet rodzinny)

„Widziałaś moje skarpety? Te ciepłe w szkocką kratę. Są tylko trzy. Przecież nie pójdę na zebranie Zarządu Lasów i Borów z gołą łapą". W ślad za ojcem małe Lisy wykrzykują"Nie chcę tych kokardek”,  "Mamo, jestem głodny!". Tymi słowami zaczyna się niemal każdy poranek w rodzinie Lisów.

Dlatego też dzień, w którym Mama Lis postanawia, że pójdzie do pracy, jest momentem wielkich zmian. Dzieci po raz pierwszy mają spędzić cały dzień z tatą. Ta pozornie niegroźna sytuacja przyniesie wiele atrakcji, ale też zamieni się w krótki film grozy. Co zatem się wydarzy? O tym przekonacie się, przychodząc na spektakl. Dość wiedzieć, że nauka nie pójdzie w las. Nasi bohaterowie przyswoją nowe obowiązki, a Mama Lis będzie mogła z powodzeniem realizować się w domu i w pracy.  Przedstawienie dla dzieci od 4 lat.

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl, który odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 15, w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 31 marca, do godz. 20, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Skarpety i papiloty". Więcej informacji o spektaklu znajdziesz tutaj.

 

Komentarze...