Było czym się zachwycić - fotoreportaż
access_time 2004-06-20 14:29:10

W sobotę zakończył się trwający w Tarnowie X Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami”. Było to niezapomniane przeżycie tak dla dzieci uczestniczących w festiwalowych prezentacjach, jak i dla wszystkich obecnych na widowni tarnowskiego teatru.

[[fotka1]] Niezwykle ciepłą atmosferę stworzyła organizator Festiwalu Pani Halina Bartnik, która prowadząc festiwalowe prezentacje nawiązywała wspaniałą łączność z dziećmi i z widzami.


Wielki aplauz widowni wzbudziła grupa przedszkolaków z Przedszkola Integracyjnego Nr 18 w Tarnowie. Bawiono się razem z zespołem Do-re-mi, Rytmem, zespołem z Nowego Targu, oraz w czasie występów zespołów i wokalistów z wielu innych miejscowości.


W sobotnim programie festiwalu zaśpiewał dla dzieci Marcin Łabno, nasz wyjątkowy, młody tarnowski talent.


Wszystkie dzieci i zespoły biorące udział w festiwalu otrzymały nagrody i wyróżnienia, które ufundował Urząd Marszałkowski w Krakowie. Nagrody wręczali dzieciom i bawili się z nimi tarnowscy wiceprezydenci.: Andrzej Sasak i Andrzej Jeleń oraz Stanisław Świerczek dyrektor Wydziału Edukacji


To był wyjątkowy festiwal, którego idea jest warta kontynuacji. Daje on bardzo dużo dzieciom biorącym udział w prezentacjach i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczą w tym wydarzeniu.


A, że było co zobaczyć, i było czym się zachwycić popatrzcie na zdjęciach. 


Fotoreportaż z drugiego dnia X Festiwalu Artystycznego dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej w Tarnowie.

Komentarze...