Centrum Paderewskiego - kameralny koncert w Kąśnej Dolnej
access_time 2004-06-21 10:20:18

W piątek 25 czerwca br. w Dworku I. J. Paderewskiego odbędzie się koncert kameralny w wykonaniu młodych instrumentalistów: Marka Szlezera - fortepian, Bartosza Worocha - skrzypce i Arnolda Dobrowolskiego - fortepian.

W piątek 25 czerwca br. w Dworku I. J. Paderewskiego odbędzie się koncert kameralny w wykonaniu młodych instrumentalistów: Marka Szlezera - fortepian, Bartosza Worocha - skrzypce i Arnolda Dobrowolskiego - fortepian. Artyści nie po raz pierwszy pojawiają się na koncercie organizowanym przez Centrum Paderewskiego; Marek Szlezer - krakowski pianista w 2001 r. inaugurował obchody Roku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej wraz z Aldoną Grochal wykonując replikę koncertu Paderewskiego z Heleną Modrzejewską z 1884 roku, a Bartosz Woroch to laureat ubiegłorocznego „Tygodnia Talentów”. W programie koncertu usłyszymy utwory K. Szymanowskiego,
S. Rachmaninowa, H. Wieniawskiego, S. Prokofiewa i E. Ysaye’a. Początek koncertu o godz. 18.00 w Dworku I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.


 Informacje, sprzedaż biletów, oraz rezerwacje miejsca w autokarze, który o godz. 17.00 odjedzie z melomanami sprzed Tarnowskiego Teatru, pod numerem telefonu: 621-09-21.

Komentarze...