Tarnowscy mistrzowie w zjeździe na „Bele-Czym”
access_time 2004-03-07 18:28:49
Internauci od czasu do czasu organizują sobie błyskawiczne zloty. Ktoś w sieci rzuca hasło: „Wszyscy o godzinie x, zbieramy się w miejscu y”. I takie właśnie hasło, zostało rozesłane w piątek, pomiędzy tarnowskimi internautami. Miejscem miała być góra św. Marcina, godziną: 13.00, a celem - zjazd na „Bele Czym”
[[fotka1]] O wyznaczonej porze - na Marcinkę, przyszło trochę młodych ludzi. Jednak brak sprzętu wskazywał, że raczej stanowią widownię, niż aktywnych uczestników, amatorów zjechania z górki. Spacer na pewno im nie zaszkodził, a widoki z ruin zamku na Tarnów były przepiękne. Nie ma to jak chwila bez komputera i świeże powietrze w płuca. Pogoda też dopisała, śniegu nie brakowało - brakło tylko sprzętu do zjeżdżania, czyli owego "Bele-Co"[[fotka2]] [[fotka3]]

Tylko Basia i Rafał odważnie podjęli wyzwanie i walkowerem zdobyli mistrzostwo Tarnowa w zjeździe na „Bele-Czym”. Jako jedyni, nie przestraszyli się górki, ani śniegu i wielokrotnie dokonali zjazdu, na przywiezionym ze sobą sprzęcie. Co prawda, nikt im nie wręczył medalu, ani dyplomu, ale bawili się znakomicie. Widać to było, po ich uśmiechniętych twarzach. Gratulujemy Basi i Rafałowi sukcesów sportowych!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A