Coś ekstra dla miłośników gier komputerowych!
access_time 2004-03-16 15:13:51
21 marca, w pierwszy dzień wiosny, wirtualni rajdowcy będą mieli okazję spotkać się na turnieju! PTR Centrum Echo, organizuje I Tarnowski Turniej Gier Komputerowych. Wszystko zacznie się o godzinie 12.00, w Centrum Echo – Tarnów ul. Błonie 2. Podczas imprezy odbędzie się turniej gry COLIN MCRAE RALLY 3, a także rozegranych zostanie wiele innych konkursów i zabaw.
[[fotka1]] Zapisy do turnieju można przesyłać na adres: ptrtarnow@poczta.okay.pl oraz zgłaszać się bezpośrednio w siedzibie Firmy PTR, mieszczącej się w Centrum Echo, na ul. Błonie 2. Zgłoszenia będą przyjmowane do godziny 11.00 w niedzielę. Po godzinie 11.00, w siedzibie firmy Echo zostanie wywieszony dokładny plan rozgrywek.

Wiek uczestników nie ma znaczenia, wszyscy mają równe szanse. Za wirtualną kierownicą może usiąść syn, ojciec i dziadziuś - a może panie obalą mit, że są słabymi są kierowcami? Turniej ma charakter otwarty i każdy jest mile widziany.

Do dyspozycji zawodników, będzie 6 komputerów wysokiej klasy, a na wygranych czekają liczne nagrody, m.in. akcesoria komputerowe. Zapowiada się pełne atrakcji niedzielne popołudnie, w czasie którego poznamy tarnowskich mistrzów refleksu na wirtualnej drodze.


[[fotka2]] Gra COLIN MCRAE RALLY 3, to znakomita, bardzo realna symulacja rajdowa. Tak więc, w czasie turnieju, będziecie mogli siąść za kierownicą najlepszych wirtualnych samochodów, poczuć się jak na prawdziwej drodze i wygrać ten wyścig. Poniżej znajdziecie linki do stron zawierających recenzję gry COLIN MCRAE RALLY 3.

Obecna w czasie Turnieju będzie firma EPSON - producent drukarek, i firma Creative - prezentując odtwarzacze mp3 i sprzęt nagłaśniający.

Turniejowi dedykowaliśmy stronę internetową www.gry.tarnow.net.pl na której znajdziecie sprawozdanie z przebiegu i wyniki imprezy.
Będzie można również wyrazić swoje zdanie na jej temat.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A