[ZAKOŃCZONY] Co to? Gdzie to? Nowy konkurs!
access_time 2004-03-30 13:54:46

Kolejny konkurs dla gości naszej strony! Przyjrzyj się fotografii. Co to jest? I gdzie to jest? Odpowiedź wyślij na adres: integra@tarnow.net.pl . Wygrana to: Bilet dla dwóch osób na koncert STAN d’ART, który odbędzie się w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury, 2 kwietnia o godzinie 19.30.

[[fotka1]] „Do ważniejszych osiągnięć zespołu należy zdobycie głównej nagrody w międzynarodowym konkursie "JAZZ NAD ODRĄ" a także nagród i wyróżnień na konkursach "DNI KOMEDY" oraz "JAZZ JUNIORS".
Zespół zagrał szereg koncertów, w tym dwukrotnie wystąpił na festiwalu "JAZZ JAMBORE". Z zespołem współpracowali tacy muzycy jak: Włodzimierz Kiniorski, Janusz (Yanina) Iwański, Henryk Gembalski, Andrzej Przybielski, Wojtek Głuch.
Styl granej przez zespół muzyki to połączenie tradycji ze współczesnymi trendami, jakie pojawiły się w jazzie w ciągu ostatnich lat.”
Ze strony Wojtka Trampowskiego (link niżej)Skład instrumentalny zespołu to: gitara basowa – Marian Zych, bębny – Leszek Dziarek, gitara – Wojtek Tramowski, saksofony – Mariusz Godzina, instrumenty klawiszowe – Marcin Maziarz..


Bilety w cenie 20 zł ( dla młodzieży szkolnej oraz studentów 15 zł, członkowie Jazz Klubu – 10 zł. Do nabycia w kasie TCK Rynek 5.


Chyba, że wiesz - co znajduje się na fotografii obok i gdzie to jest, oraz będziesz tym pierwszym, który wie. Wygrani, odbierają bilety osobiście, w siedzibie firmy „Integra” ul. Długa 11-13. Kto pierwszy, ten lepszy!!!

Komentarze...