Tarnowski Internetowy Sklep Spożywczy - Interszop
access_time 2004-04-05 12:56:08

Wszyscy doskonale znamy to nieprzyjemne uczucie, gdy zabiegani poszukujemy interesujących nas artykułów codziennego użytku dostępnych w atrakcyjnych cenach. Jest to szczególnie stresujące, gdy spieszymy się na umówione spotkanie czy ulubiony program w telewizji. Jednak dzisiaj wreszcie możemy o tym zapomnieć, bowiem w naszym mieście otwierają się przed klientami nowe możliwości. Niedawno została uruchomiona w Tarnowie usługa, która z powodzeniem sprawdza się na całym świecie, mianowicie sklep internetowy.

[[fotka1]]Z zainteresowaniem rozpoczęłam przeglądanie strony. Okazało się, że jej obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy kliknąć na interesującą nas kategorię produktu, następnie wyznaczoną podkategorię i wybrać towar, który chcielibyśmy zakupić. Dodatkowo nie musiałam martwić się o to czy waga lub rodzaj są odpowiednie – administratorzy strony zadbali, by i takie informacje się tam znalazły. Cały czas mogłam również kontrolować cenę i nie martwić się czy aby na pewno wystarczy mi dziś na zakupy, ponieważ wartość zamówionych produktów była przedstawiona na ekranie. A gdy już znalazłam się przy „stoisku z kasą” nie czekałam w długiej kolejce z ciężkim koszykiem w ręce, by wreszcie móc się wydostać z supermarketu.


Poza tym zauważyłam, że w razie wątpliwości z łatwością mogę skontaktować się z administratorami sklepu. Na stronie podany jest numer telefonu komórkowego oraz numery gadu-gadu pracowników firmy.


Zamówiony towar o wartości przekraczającej 50 zł. dostarczany jest za darmo. Jednak okazuje się, że w tym względzie dostępne są pewne udogodnienia. Mianowicie w Interszopie istnieje możliwość korzystania z promocji i mając odrobinę szczęścia możemy trafić na bardzo korzystną dla nas ulgę, dzięki której produkty dostarczone będą bez dodatkowe opłaty po zamówieniu towarów o łącznej wartości 20 zł.


[[fotka3]]Niektórzy zapewne obawiają się zakupów przez internet, ponieważ wydawać by się mogło, iż wiąże się to z ryzykiem, że zamówione artykuły nie będą odpowiadały naszym wymaganiom. Jak się okazuje przekonanie to jest jak najbardziej błędne. Za nasze zakupy płacimy dopiero po dostarczeniu nam ich przez pracowników tej nowopowstałej firmy, wobec czego możliwe jest sprawdzenie czy wszystko zostało poprawnie wykonane. Z resztą na towar nie czeka się długo. Interszop gwarantuje nam dostawę w przeciągu nie dłuższym niż 60 min. – czyli takim jaki przeciętnie spędzamy w supermarketach.


Przekonałam się do tej formy zakupów – wszystko odbywa się łatwo, szybko i przyjemne, a za najlepszą rekomendację mogą posłużyć komentarze osób, które już zdążyły skorzystać z tej usługi – nie spotkałam wśród nich żadnych negatywnych. I również każdy z nas może wyrazić swoją opinię na temat dotyczący wrażeń związanych ze sklepem internetowym.
                                                                                             Aneta Sacha


 

Komentarze...