Wystawa fotograficzna inna niż wszystkie
access_time 2004-04-23 10:26:16

1-2 maja 2004 w piwnicach tarnowskiej Galerii Miejskiej „Ander Pasydż”, vis a vis Cafe Galeria, o godzinie 19.00, odbędzie się wystawa fotograficzna, w której może wziąć każdy, który ma cokolwiek wspólnego z fotografowaniem.  

[[fotka1]]Ideą wystawy jest chęć zaprezentowania się twórców, bez względu na wiek czy też inne ograniczenia. Mogą to być profesjonaliści i amatorzy, początkujący i ludzie „siedzący w tym od dłuższego czasu”. Wystawa jest również szansą na wystawienie się tych, których na to nie stać jak i okazją zapoznania się z autorami i możliwością zakupu ich prac. Jednym zdaniem możesz być dostrzeżony, a jeśli masz to już za sobą, to masz okazję pokazać z całkiem innej strony.

Dlatego też:

  • Tematyka wystawianych prac zależy tylko od wystawiających osób i poziomu ich samooceny.
  • Ilość wystawianych prac jest dowolna, o ile nie przekracza możliwości miejsca do ekspozycji i potrzebnego miejsca dla innych autorów.
  • Wystawiane zdjęcia mogą być oprawione w bogate ramy lub całkiem „gołe”.
  • Wskazane są nietypowe metody prezentacji zdjęć (np. umieszczenie ich w misce z wodą i wyławiane za pomocą wędki, zawieszenie na drabinie itp.)
  • Po zakończeniu wystawy autor zobowiązuje się zabrać ze sobą dodatkowe sprzęty służące do ekspozycji jego zdjęcia, razem ze swoimi pracami.

W dniu otwarcia wystawy autorzy ze zdjęciami przychodzą do lokalu, w którym ma się odbyć wystawa, wraz z wszystkimi instalacjami wystawienniczymi i narzędziami niezbędnymi do ich zamocowania (gwoździe, sznurki, taśmy …), i szukają najlepszego kawałka przestrzeni lub powierzchni dla zaprezentowania swoich eksponatów. Po zakończeniu prac z tym związanych, o wyznaczonej godzinie odbędzie się wernisaż, na który przychodzą wystawcy wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi.

Całością przedsięwzięcia zajmuje się Pan Grzegorz Wróbel.

 

Informacje pod nr 505 833 497 lub mail: felix2000@poczta.fm lub gg: 2744847

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w wystawie.  

Opieka artystyczna i merytoryczna piwnicy „Ander Pasydż”: Piotr Kukla – Galeria Miejska Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie www.galeria.tarman.pl kukla@galeria.tarman.pl

Tel: 626 47 52 lub 604 61 27 81

Komentarze...