Oferty pracy
access_time 2004-05-18 08:05:12

Projektant branży elektrycznej: wymagania - wykształcenie wyższe kierunkowe, staż pracy w zawodzie, prawo jazdy kat. B, uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych.

Specjalista ds. produkcji (zbiorniki stalowe): wymagania - wykształcenie średnie techniczne, staż pracy, znajomość programu Autocad, znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się, mile widziane uprawnienia związane z branżą. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej.

Ślusarz - spawacz (spawanie MIG-MAG): wymagania - wykształcenie zawodowe oraz staż pracy. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej.

Lakiernik konstrukcji stalowych: wymagania - wykształcenie zawodowe oraz staż pracy. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej.

Murarz: wykształcenie kierunkowe oraz praktyka w zawodzie. Praca w delegacji w Warszawie (zakwaterowanie zapewnione).

Kucharz, kelner: wymagania - wykształcenie kierunkowe i staż pracy w zawodzie. Praca w Pszczynie, zakwaterowanie zapewnione.

Technik RTG: wymagania - wykształcenie kierunkowe, preferowany absolwent.

Lekarz stomatolog: wymagania - odbyty staż i doświadczenie w endoncji.

Technolog przetwórstwa owocowo - warzywnego: wymagania - wykształcenie wyższe kierunkowe oraz znajomość języka obcego. Może być absolwent.

Kontakt: osobiście lub telefonicznie, z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnowie, Pl. Bema 3, tel. (014) 621-47-28, 621-48-36 lub 621-41-86 wew. 402, 403, 407.


Brzesko


Nauczyciel języka angielskiego: wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym. Praca w Gnojniku od września 2004 r.

Nauczyciel muzyki: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym ze znajomością kultury UE oraz kultur wschodnio - słowiańskich. Praca od września 2004 r. w Szczurowej.

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Praca w Szczurowej od września 2004 r.

Nauczyciel języka angielskiego: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Praca od września 2004 r. w Ujściu Solnym w wymiarze 8/18 etatu.

Kontakt: osobiście lub telefonicznie, z Powiatowym Urzędem Pracy w Brzesku, ul. Piłsudskiego 19, tel. (014) 66-305-22, 66-305-46.


Bochnia


Technik farmacji: wykształcenie min. średnie kierunkowe, minimum 3-letni staż w zawodzie, praca w Trzcianie, pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

Diagnosta: wykształcenie średnie mechaniczne, wymagane uprawnienia diagnosty do 3,5 t. Praca w Bochni, pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

Kierownik produkcji w zakładzie mięsnym: wykształcenie minimum średnie, technik technologii żywności - przetwórstwo mięsne, minimum 5-letni staż pracy w zawodzie. Praca w Rajbrocie. Pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

Lekarze specjaliści:

- anestezjolog z I stopniem specjalizacji,

- chirurg z I stopniem specjalizacji,

- radiolog z II stopniem specjalizacji,

- internista - osoba chcąca się specjalizować w dziedzinie medycyny ratunkowej.

Praca w Bochni z możliwością stałej umowy.

Chemik: wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne (specjalność substancje klejące), uprawnienia do przeprowadzania kontroli jakości klejenia, możliwość pracy stałej, praca w Bochni. Pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

Diagnosta: wykształcenie średnie mechaniczne, 4-letni staż na stanowisku mechanika samochodowego, prawo jazdy kat. B, uprawnienia diagnosty. Praca w Bochni, pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

Kontakt: osobiście lub telefonicznie, z Powiatowym Urzędem Pracy w Bochni, ul. Wojska Polskiego 3, tel./fax (014) 611-10-51, 611-10-52, 611-10-53.


Dąbrowa Tarnowska


Doradca handlowy: wymagania pracodawcy - wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu, dyspozycyjność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów. Praca na terenie Tarnowa i okolic. Tel. kontaktowy 626-23-73.

Inż. mechanik (spawalnik): wykształcenie kierunkowe, biegła znajomość j. niemieckiego. Praca w Dąbrowie Tarnowskiej. Pozostałe warunki zatrudnienia do uzgodnienia z pracodawcą. Tel. kontaktowy 604-566-800.

Kierowca kat. C+E: trasy międzynarodowe, aktualne świadectwo kwalifikacji, paszport, tel. kontaktowy 601-468-101.

Sekretarka: wykształcenie średnie, biegła znajomość w mowie i piśmie j. angielskiego, francuskiego lub flamandzkiego. Obsługa komputera, dyspozycyjność, komunikatywność. Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. Praca w Świebodzinie, gmina Bolesław. Pozostałe informacje o ofercie bezpośrednio u pracodawcy, tel. kontaktowy (0-14) 641-53-32.

Kontakt: osobiście lub telefonicznie, z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. J. Piłsudskiego 33, tel. (014) 642-31-78, wew. 255, tel./fax: 642-24-78.

(MG)

Komentarze...