Dzień Dziecka Z FMS
access_time 2004-05-19 10:32:39

Dnia 29.05.2004 r. tarnowski FMS organizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka pod nazwą "Dzień Dziecka z FMS". W godzinach od 11.00 do 16.00 na terenach tarnowskiego OHP przy ul. Mościckiego odbywać się będą gry i zabawy dla najmłodszych.

[[fotka1]] W planie takie atrakcje jak:

Prezentacja sportowców ekstraklasy.
Wozy strażackie ( w tym jeden zabytkowy) i podziwianie miasta z platformy strażackiej.
Zabawy taneczne dla maluchów.
Pokaz magii i iluzji pod hasłem "Dzieci Dzieciom".
Konkurs przepisów ruchu drogowego dla rowerzystów.
Dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, oraz Wielkie Pokemony.


A wszystko to z okazji "Dnia Dziecka"


W tymże dniu tarnowski FMS, przekaże uzbieraną od sponsorów kwotę dla jednego z Domów Dziecka w Tarnowie. W ramach "Dnia Dziecka z FMS" dnia 22.05.2004 w pubie Starówka odbędzie się koncert muzyki hip-hop oraz R n B , z którego dochód przeznaczony zostanie na "Dzień Dziecka z FMS"


Pragnąłbym jeszcze wspomnieć, że do organizacji takiego "Dnia Dziecka" ponad podziałami, zaproszone zostały również inne młodzieżówki m.in. Młodzi Demokraci z PO i Forum Młodych PiS.  Jednak dla obydwu organizacji ważniejsza w tym momencie jest kampania wyborcza. W rozmowach na temat organizacji takiego dnia, wykazali się bardziej myśleniem w kategoriach interesu politycznego, niż pożytku społecznego. Niestety nasi koledzy wydawać by się mogło zbytnio przeniknęli cechami "starszych" wzorów "z Warszawy".


Jakub Kwaśny Przewodniczący FMS – Tarnów

Komentarze...