"Mały Książę" w świetlicy
access_time 2004-06-15 10:00:40

W salce teatralnej Świetlicy Parafialnej przy Kościele Dobrego Pasterza, w niedzielę wieczór, miała miejsce premiera "Małego Księcia". Sztuka została przygotowana przez dzieci uczestnczące w zajęciach na świetlicy, pod opieką Pani Katarzyny Dyląg.

[[fotka1]] Na przedstawienie przyszło dużo dzieci z osiedla Legionów i Westerplatte wraz z rodzicami. Młodzi aktorzy zostali uhonorowani brawami. Długa praca nad przygotowaniem spektaklu zakończyła się sukcesem.


Świetlica parafialna spelnia bardzo ważną rolę dla okolicznych osiedli. Otwarta dla wszystkich dzieci, zapewnia im opiekę, możliwość rozwiajania różnych zaiteresowań, a także posiłek. Kościół Dobrego Pasterza jest inicjatorem wielu dobrych pomysłów służących dzieciom i mieszkańcom Parafii.


W najbliższą sobotę 19 czerwca Akcja Katolicka wraz z Parafialną Radą Duszpasterską organizują doroczny już IX Festyn Parafialny. Rozpocznie się on o godz. 16.00. Będzie wiele atrakcji: występ Muzycznego Zespołu z Iwkowej, loteria fantowa z główną nagrodą tradycyjną - rower górski i wiele cennych nagród, będą smaczne wypieki najlepszych kucharek z  parafii, dania grillowe, napoje gorące i chłodzące, turniej tenisa stołowego i turniej szachowy, przejażdżka dorożką konną z zaprzęgiem kucyków, 2 duże zjeżdżalnie dla dzieci, spotkanie z żużlowcami Unii Tarnów. Od godz. 19.00 będzie przygrywał do tańca Zespół Muzyczny z Lisiej Góry. Na festyn i na zabawę taneczną wstęp wolny.  Dochód z całego Festynu zostanie przeznaczony na elewację kościoła.

Komentarze...