"5 Ton Zdrowia"
access_time 2004-10-28 05:09:28

Dzisiaj kończy się trwająca od kilku dni akcja CenterMedu "5 Ton Zdrowia". Jej finałem będzie rozdawanie pięciu ton zdrowia, czyli jabłek, które rozpocznie się o godz. 10.00 na Placu Sobieskiego.

Jeszcze dzisiaj, w godz. 10.00-14.00, na Placu Sobieskiego można będzie wymienić stary glukometr na nowy i nauczyć się jak obsługiwać nowy model (liczba aparatów jest ograniczona).


Od godz. 10.00 do godzin popołudniowych na placu rozdawane będą jabłka - symbol zdrowia. - W tym roku jabłka zostały kupione w jednym z sandomierskich gospodarstw posiadających certyfikat, są bardzo smaczne i zdrowe. Mamy nadzieję, że otrzymując jabłko każda z osób przez chwilę zastanowi się nad sobą i swoim zdrowiem, którego jabłko jest symbolem - mówi Paweł Piszczek, specjalista ds. marketingu CenterMedu.Skrzynki zostaną ustawione na Placu Sobieskiego. Jabłko otrzyma również każda z osób, która przyjdzie do przychodni CenterMedu przy ulicach Pułaskiego i Słonecznej. Jabłka rozdawać będą wolontariuszki, uczennice Zespołu Szkół Medycznych. (baja)Dziennik Polski


 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A