Kierowco - uważaj!
access_time 2004-12-22 23:08:31
Do nieszczęśliwego wypadku doszło dzisiaj na skrzyżowaniu ulicy Nowodąbrowskiej i Błonie(w pobliżu stacji Shell). Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych.
Całe zdarzenie miało miejsce ok. godziny 18, nadjeżdżający od strony hipermarketu Hipernova opel astra nie zdołał wyhamować na śliskiej jezdni i zderzył się czołowo z obecnym na skrzyżowaniu fiatem 126p. Pasażerka z lekkim wstrząsem mózgu oraz kierowca fiata z lekkimi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca opla wyszedł z wypadku bez uszczerbku na zdrowiu.

Paradoksalnym pozostaje fakt iż mimo zimy, która rozpoczęła się już na dobre (mamy w końcu grudzień!) i raczej dobrych warunków atmosferycznych w poprzednich miesiącach - tarnowskie ulice pozostają bez opieki odpowiednich służb miejskich. Zamrzająca mrzawka stwarza nieprawdopodobne zagrożenie, z którego nawet doświadczeni kierowcy mogą niezdawać sobie sprawy. Pozostaje tylko apelować do wszystkich o więcej uwagi i spokoju podczas świątecznych podróży samochodem, na drodze bowiem - jak widać - można liczyć tylko na siebie.

fot. Darek Górecki
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A