Czeka złoty medal żużlowców !
access_time 2005-01-10 08:16:44

Dziś na antenie Radia MAKS odbędzie się licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Informowaliśmy już o tym, że przekazany został plastron żużlowców Unii Tarnów z autografami wszystkich zawodników.

Podczas weekendu na licytację trafił jeszcze jeden bardzo cenny, szczególnie dla sympatyków sportu, przedmiot. To złoty medal za zdobycie żużlowego mistrzostwa Polski. Medal przekazał prezes Zarządu Zakładów Azotowych w Tarnowie Mościcach S.A, Ryszard Ścigała. - Cieszę się, że mogę przekazać złoty medal na tak szczytny cel. - powiedział nam prezes Ścigała. Medal otrzymałem od prezesa ŻSSA Unia, Szczepana Bukowskiego w dowód uznania dla Zakładów Azotowych, które z tarnowskim żużlem są od zawsze. Ma nadzieję, że trafi za odpowiednią sumę w godne ręce.


To nie wszystkie gadżety przekazane na licytację w czasie weekendu. Jest też piłka z autografem Agaty Mróz - mistrzyni Europy w siatkówce oraz koszulka najlepszego - Tomasza Oleksego, w której zdobył wicemistrzostwo świata w francuskim Chamonix we wspinaczce sportowej. Piłkę i koszulkę przekazała Karpacka Spółka Gazownictwa.Licytacja na antenie Radia MAKS rozpoczyna się dziś o godzinie 10.00. BDDziennik Polski 

Komentarze...