Praca i podróże - Work & Travel 2005
access_time 2005-01-19 17:29:47

Każdego roku tysiące młodych ludzi decyduje się na spędzenie kilku wakacyjnych miesięcy w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczą oni w programie "Work and Travel USA", który jest idealny dla osób samodzielnych (lub tej samodzielności pragnących się nauczyć), otwartych, przedsiębiorczych i kochających przygody. Może już teraz warto pomyśleć o tegorocznych wakacjach?

[[fotka1]]Zasada jest prosta. Najpierw trzeba trochę zainwestować. Opłata programowa, opłaty administracyjne, wiza, bilet lotniczy... To wszystko kosztuje. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że bardzo szybko- już po kilku tygodniach pracy- zainwestowane środki zwracają się w całości. Zanim jednak pójdziesz do biura i podpiszesz umowę, warto rozejrzeć się wokół i wybrać najlepszą ofertę.


Trzeba brać pod uwagę nie tylko cenę programu, ale również doświadczenie, opinie kolegów i rekomendacje osób, które już wyjeżdżały na Work and Travel. Bardzo istotne, aby dokładnie dowiedzieć się o wszyskie koszty jakie musimy ponieść i co jest wliczone w cenę programu.


Po co eksperymentować? "Campus Travel" ma od wielu lat ugruntowaną pozycję na rynku turystyki młodzieżowej i studenckiej. Dotychczas zaufało im kilka tysięcy studentów. Spotykają się tylko z dobrym odbiorem, czego najlepszym dowodem jest to, że wielu klientów ponownie decyduje się na wyjazd W&T z biurem "Campus Travel". W Tarnowie ich pośrednikiem jest Biuro Podróży "Orlando Travel", gdzie również można dowiedzieć się szcegółów i zapisać na program.


Jednym ze sposobów poszukiwania pracy w Stanach Zjednoczonych jest wzięcie udziału w organizowanych zimą Targach Pracy. W tym roku odbędą się dwie edycje. 27 stycznia i 9 lutego 2005 roku, w Warszawie będzie istniała możliwość podpisania umowy z amerykańskim pracodawcą. Wystawiać się będą najatrakcyjniejsi i najwięksi przedsiębiorcy z branży turystycznej.


Poniżej kilka argumentów za tym, aby poleciec do Ameryki właśnie z "Campus Travel"


Brak ukrytych kosztów!


Nie ma żadnych uktyrych kosztów! W cenie programu jest od razu ubezpieczenie oraz opłata za wizowanie. Jeśli masz jakiś certyfikat językowy jesteś na dodatek zwolniony z testu językowego!


Najtańsze bilety!


Nawet nasza konkurencja wie, że u nas są najtańsze bilety lotnicze! Nie zapomnij, że to jeden z największych wydatków związanych z wyjazdem za ocean. Skalkuluj wszystkie koszty! Campus Travel jest niekwestionowanym liderem na tynku tanich biletów lotniczych. Może znajdziesz biura, które mają niższą opłatę programową, ale obiecujemy Ci, że nie znajdziesz biura z tańszymi biletami lotniczymi.


Promocje i zniżki!


Mamy promocje, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 500 PLN. Wystarczy, abyś polecił nas znajomym i przekonał ich do zapisania w naszym biurze!


Dla posiadaczy karty EURO<26 mamy miłą niespodziankę- zniżka 100 PLN za okazaniem karty!


Studia to naprawdę jedyny okres w życiu, kiedy marzenia wydają się możliwe do zrealizowania. Podejmij wyzwanie i wyjdź amerykańskiej przygodzie naprzeciw. Odwiedź Biuro Podróży "Orlando Travel", podejmij legalną pracę w USA, poznaj amerykańską kulturę, i zdobądź umiejętność pracy w międzynarodowym zespole!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A