Autorski komiks na stronach portalu.
access_time 2005-01-30 10:33:34
Już od dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować państwu cyklicznie ukazujący się komiks na stronach portalu tarnow.net.pl. Historia opowiada o losach niezwykłego robota – Toda, jego wzlotach i upadkach codziennego życia.
[[fotka1]]Prawie rok temu w oparach alkoholu i dymu (również papierosowego) powstała pierwsza na świecie - a co za tym idzie i w Polsce SI (Sztuczna Inteligencja). Ma ona (a właściwie on) na imię Tod Robot i jest w pełni sprawną i samodzielną jednostką. Zarówno psychicznie jak i fizycznie (zwłaszcza) nie różni się szczególnie od zwykłych ludzi a jednak… nawet robotowi nie jest łatwo odnaleźć się w tym zmechanizowanym i bezdusznym świecie.

Może i można powiedzieć, że Tod jest głupi (należałoby tak powiedzieć o jego twórcach!), ale nie można nie zadumać się nad jego losami!

Nad technicznym stanem Toda czuwają: główny mechanik, administrator ołówka: Boruf oraz odpowiadający za oprogramowanie i uduchowienie robota: Hallo!

Serdecznie zapraszamy do lektury i komentowania perypetii Toda, przypominamy, że komiks przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
Komentarze...