Tarnów rusza w połowie sierpnia
access_time 2005-07-13 16:22:56
Na piątkowym spotkaniu z udziałem przedstawicieli zainteresowanych klubów ustalony został terminarz jesiennej rundy spotkań o mistrzostwo czwartej (tarnowskiej) grupy klasy 'A'.

Uczestniczące w tych rozgrywkach zespoły pierwsze mecze rozegrają podczas weekendu 13 -14 sierpnia (a więc identycznie jak wschodnia grupa czwartej ligi i tarnowska klasa okręgowa). Ostatnia kolejka zaplanowana jest na 29 -30 pazdziernika, a jedynym środowym terminem dla tej klasy rozgrywkowej jest 31 sierpnia.

Spotkanie organizacyjne w sprawie terminarza grupy trzeciej (żabieńskiej) odbyło się w dniu wczorajszym. Według wstępnych przymiarek inauguracja sezonu nastapić ma w niej już 6 -7 sierpnia, a zakończenie rozgrywek planowane jest na ostatni weekend pazdziernika (bez terminów środowych).
Ustalenia odnośnie rozgrywek w grupach pierwszej (bocheńskiej) i drugiej (brzeskiej) zapadną w późniejszym terminie. Wiadomo jednak, że w odróżnieniu od poprzedniego sezonu, także i w tych grupach występować będzie po 14 zespołów.(STM)
Dziennik Polski

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A