Rowerowe propozycje...
access_time 2005-07-21 14:44:09
Koło Grodzkie PTTK w Tarnowie przygotowało na ten rok interesujące propozycje wycieczek rowerowych. Zorganizowano już wyjazdy do: groty Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej, wododziałem potoku Rzepianka, w ostępy Lasu Żyrakowskiego i Chotowej. Ostatnia wycieczka wiodła trasą tzw. huśtawki z Gromnika do Tarnowa.

Już niebawem - 31 lipca br.- kolejna wyprawa rowerowa, tym razem w dolinę Dunajca i z powrotem. Początek 60-kilometrowej jazdy w Bogumiłowicach, a dalej Łukanowice, Milówka, Szkodna, Zawada, Zakliczyn, Janowice, Dabrówka Szczepanowska i koniec w Tarnowie. Trasa (z jednym długim podjazdem) w 80 procentach prowadzi drogami asfaltowymi.

Zainteresowani tą wycieczką uzyskają szczegółowe informacje w siedzibie PTTK przy ul. Żydowskiej 20 w Tarnowie. Koło Grodzkie PTTK ma w tegorocznym planie jeszcze trzy rowerowe wyprawy: wododziałem Wątoku (28 sierpnia), mała tarnowska obwodnica z Rzędzina do Klikowej (17 września), a na zakończenie sezonu proponuje 15 października jazdę przez Puszczę Niepołomicką. %%br%%(mab)
Dziennik Polski

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A