"Ważne są w życiu tylko te chwile..."
access_time 2005-09-18 11:55:57

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, które sprawiają, że świat staje się barwniejszy, bardziej przyjazny. Ogromną radość sprawia nam również dawanie i otrzymywanie prezentów. Właśnie dlatego chcemy przedstawić Wam coś zupełnie nowego i niespotykanego.

W naszym życiu istnieje szereg okazji do obdarowywania - urodziny, imieniny, ślub czy rocznica, kiedy chcemy swoim najbliższym okazać uczucia lub potwierdzać naszą pamięć. Dokładamy starań, by każdy prezent, którym chcemy obdarować bliską osobę, był wyszukany i niepowtarzalny.

 Z myślą o takich chwilach powstał pierwszy w Tarnowie sklep internetowywww.e-prezent.net

 www.e-prezent.net chce dostarczyć Wam świece o intrygującym i ciekawym wzornictwie, i niespotykanych dotąd elementach zdobniczych. Oferta jaką znajdziecie Państwo na www.e-prezent.net nie jest dostępna nigdzie indziej na polskim rynku, co stanowi dla poszukujących nowych elementów dekoracji domu oraz oryginalnych upominków okazję do zdobycia czegoś naprawdę wyjątkowego.

 Zapraszamy na niepowtarzalne zakupy, a dla odwiedzających portal www.tarnow.net.pl, przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy złożyć zamówienie na dowolną kwotę, a w „komentarzu do zamówienia” wpisać www.tarnow.net.pl, aby otrzymać 5% zniżki (oferta ważna do 1 stycznia 2006, tylko dla mieszkańców Tarnowa, promocje nie sumują się)

 Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu www.e-prezent.net .

 Artykuł sponsorowany.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A