Karnawał z ''Tratwą''
access_time 2006-01-28 15:50:32
Zwyczajem ubiegłych lat Duszpasterstwo Akademickie "Tratwa" zaprasza młodych ludzi na zabawę karnawałową. Jest to również spełnienie obietnicy,jaką dali organizatorzy Festiwalu Filmowego "Vitae Valor" widzom. Już na ostanim seansie zapowiedzian został bal.

Jest to jedna z propozycji kierowanych do studentów oraz innych młodych z naszego środowiska. Podczas balu można będzie sprawdzić swoje umiejętności taneczne i porównać je ze zdolnościami bohaterów ostatniego festiwalowego filmu "Zatańcz ze mną", w którym tańcem oczarowali nas Jennifer Lopez i Richard Gere. Pomogą nam w tym profesjonalni wodzireje, którzy potrafią nauczyć tańczyć, integrować i bawić (bez alkoholu) nawet najbardziej nieśmiałych i niepewnych na parkiecie.

 

Zapraszamy pary, jak również - modnych ostatnio - tzw. "singli". Znajdując się jeszcze w atmosferze dnia św. Walentego, chcemy  hspace=uczyć się przeżywać czas zakochania radośnie, dojrzale oraz dać okazję do zawierania nowych znajomości i przyjaźni.

 

Zabawa karnawałowa odbędzie się w sobotę, 18 lutego br., w sali CKiW OHP przy ul. Mościckiego 27, od godz. 19.00. Gwarantujemy dobrą, radosną i „trzeźwą” zabawę do białego rana, a także wiele atrakcji oraz niespodzianek. Zgłoszenia do 13 lutego, DA „Tratwa” ul. Legionów 30, tel. 0146317390 Koszt – 25 zł od osoby, 40 zł od pary. Nie prześpij karnawału! Zapraszamy do wspólnego tańca!

 

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A